ارور ساید بای ساید کنوودReviewed by سیفی on Sep 27Rating:

ارور ساید بای ساید کنوود

ارور ساید بای ساید کنوود :    E0 ؛ از سنسور فریزر است – اتصالی مدارها یا سنسور خراب است.

E1‌؛ از سنسور دیفراست است– وقتی در یخچال فریزر یخ وجود داشته باشد این ارور را میدهد – یعنی یخ و برف ها اب نمیشود.

E3 : خطای سنسور بین کانال یخچال و فریزر است

E4 : از هیترالمنت است هیتر المنت سوخته است – زمانی که زمان دیفراست ۶۰ دقیقه باشد واین عمل ۳ بار به طور مداوم انجام شود این خطا را می دهد.

E8 :از سنسور یخساز است– اتصال در مدارها است یا سنسور خراب است

E9 : از یخساز یخچال است– زمانی که موتور یخساز یخچال نتواند به درستی تخلیه را انجام دهد –  اگر دستگاه ۲ بار به طور مداوم عمل تخلیه یخ را انجام دهد ولی یخ تخلیه نکند این خطا دیده می شود.

 

ارور ساید بای ساید کنوود

هر دستگاه برقی در منزل شما به دلایلی نیاز به تعمیر خواد داشت به دلیل مصرف مداوم مخصوصا اگر این دستگاه یخچال باشد زیرا شبانه روز کار می کند.

همچنین برای جلو گیری از فساد مواد غذایی باید یخچالی سالم هم داشته باشیم.

اگر در دستگاه منزل شما خطایی رخ داد حتما به ان رسیدگی کنید اگر ایراد جزیی داشت که خودتان در منزل هم میتوانستید آن را برطرف کنید در صدد انجام ان باشید. ولی اگر مشکل بزرگتر بود میتوانید با تعمیرگاه تماس حاصل فرمایید تا هر چه سریع و در زمان زمان کوتاه به محل کار یا منزل شما بیایند و مشکل را برطرف کنید. شما هرجای تهران که باشید ما به شما نزدیک هستیم فقط یک تماس کافی است.

کنوود شرکت ژاپنی است که دفتر مرکزی آن در شهر توکیو است و از سال 1946 شروع به فعالیت کرده است .کنوود تنوع محصولی زیادی دارد حوزه فعالیت این شرکت لوازم برقی و الکترونیکی می باشد.

شماره های تماس در بالای صفحه قرار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =