تعمیر لوازم خانگی غرب تهران

تعمیر لوازم خانگی غرب تهران و نصب لوازم که شامل : لباسشویی , ظرفشویی , یخچال فریزر , ساید بای ساید , کولر گازی , مایکروویو ,  اجاق گاز , جاروبرقی در غرب تهران توسط برترین تکنسین  کار های متخصص انجام می شود. در کمترین زمان و کمترین هزینه.

تعمیرات در این مرکز مجاز برای کلیه برندها انجام میشود.آمریکایی , اروپایی و آسیایی و ایرانی

برای درخواست تعمیرکار در تمام طول روز کافی است با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید:

44757052

44760644

پشتیبانی در غرب تهران: پونک ، صادقیه ، جنت آباد ، گیشا ، اوین ، فردوس ، شهرک غرب، شهر زیبا ، ستارخان ، فرحزاد ، ایوانک ، جلال آل احمد ، شهران ، آزادی ، مرزداران ، سردار جنگل ، دهکده ، شهرک اکباتان و….

تعمیر لباسشویی در غرب تهران

ما با داشتن متخصص های برتر که آشنا با تکنولوژی های روز دنیا هستند و با شرکت در دوره های مختلف می توانند بهترین خدمات را برای شما انجام دهند.با کمترین هزینه و در کمترین زمان.

تعمیر یخچال , یخچال فریزر , ساید بای ساید در غرب تهران

تیم تعمیرکار متخصص یخچال فریزر , ساید بای ساید و یخچال آفاق سرویس بسیار موفق هستند زیرا با ظریف ترین نکات انتخاب شده اند.و شبانه روز میتوانید تماس حاصل فرمایید تا در اسرا وقت برای انجام خدمات در هر فصل سال برای سرویس و تعمیر اعزام شوند. شرکت ما برای انجام خدمات خود به مشتریان گرانقدر ضمانت کاری 180 روزه تقدیم می کند.

تعمیر ظرفشویی در غرب تهران

شرکت آفاق سرویس تیمی متخصص از تعمیرکاران ماشین ظرفشویی کلیه برندها را انتخاب کرده است تا بتواند عملکردی عالی را ارایه بدهد. تا مشتریان عزیز ما رضایت کامل را داشته باشند تا با یک تماس بتوانند اطمینان داشته باشند که با یک تماس در اسرا وقت به کار آنها رسیدگی می شود و اگر نیاز به لوازم داشته باشد اطمینان دارند که لوازم اورجینال شرکتی با گارانتی برای دستگاه آنها نصب خواهد شد.

تعمیرات کولر گازی در غرب تهران

تیم تعمیرات کولر گازی آفاق سرویس با شرکت در دوره های تخصصی و آموزشی در ارتباط با فناوری های به روز انواع کولر گازی می توانند بهترین خدمات را به مشتریان گرانقدر ارایه کند تا با اطمینان برای سرویس تعمیر و نگهداری کولر گازی خود اقدام کنند.

تعمیر اجاق گاز در غرب تهران

تعمیر لوازم خانگی غرب تهران شامل تعمیرات اجاق گاز نیز می شود که نیاز هر خانه است و بسیار حساس است به همین دلیل متخصصین کارآمد برای این کار انتخاب شده است تا به ظریف ترین نکات توجه شود. در این مرکز مجاز تعمیر همه ی اجاق گاز ها با تکنسین مربوطه انجام می شود.

تعمیر مایکروویو در غرب تهران

تعمیرات مایکروویو جزو خدمات گروه آفاق سرویس است که در تعمیرات مایکروویو هم با متخصصین دوره دیده افتخار همکاری داریم تا بهترین باشیم.

تعمیرات جاروبرقی در غرب تهران

تعمیر لوازم خانگی غرب تهران جزو این خدمات در شهر تهران تعمیرات جاروبرقی نیز شامل می شود. انواع جاروبرقی های خانگی و صنعتی تعمیر می شود اگر نیاز باشد تکنسین اعزام می شود و جاروبرقی شما به مرکز اعزام میشود.

تعمیرات هود در غرب تهران

تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران جزو خدمات تعمیر و نگهداری تعمیرات هود نیز میشود. انواع هود های خانگی و صنعتی امروزه هود جزو وسیله ضروری برای هر خانه میباشد این نیاز در منازل آپارتمانی تشدید میشود.

شرکت آفاق سرویس در تعمیر لوازم خانگی غرب تهران با عملکرد درخشان تکنسین کار های خود مشتریان وفاداری دارد و با نظرسنجی های انجام شده از مشتریان گرانقدر 89 درصد مشتریان رضایت کامل داشته اند.