هود اشپزخانه

هود اشپزخانهReviewed by مشتری on Jun 12Rating: 5.0

هود اشپزخانه

هود اشپزخانه: با توجه به اینکه خانم‌ها ساعت زیادی را در آشپزخانه سپری می‌کنند و فضای آشپزخانه ها کوچک است تهویه این مکان بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل این روزها در تمامی آشپزخانه‌ها در نزدیکی اجاق گاز دستگاهی به نام خود تعبیه شده است. تا  بو، دود حتی چربی ناشی از پخت و پز را تهویه کند پس با این دستگاه علاوه بر تهویه هوا آشپزخانه می توان زیبایی را با شپزخانه خود بدهید.

انواع هود اشپزخانه

تمامی هود اشپزخانه ها کارایی یکسان دارند ولی با توجه به دکوراسیون و فضای مناسب انواع مختلف در بازار دیده می‌شود.

  1. هود دودکشی :  این هودها کانال خروجی دارند که هوای داخل خانه را با مکش به بیرون از خانه منتقل می‌کنند.
  2. هود بدون دودکش : این مدل هودها دودکش برای خروج هوا تعبیه نشده است ولی دارای فیلترهای برای تهویه هستند که بخار دود و بوی حاصل از پخت و پز را گرفته و پس از تصفیه به فضا باز می‌گرداند.
  3. هود مورب :  یکی از جدیدترین مدل ها مدل هود مورب است که در زاویه ۴۵ درجه ای با اجاق گاز نصب می شود که دارای صفحه کنترل تاچ و فیلتر آلومینیومی قابل شستشو است.
  4. هود توکار : این مدل هود به طور کامل در داخل کابینت قرار گرفته می‌شود و نمایی از بیرون ندارد که مناسب آشپزخانه های کوچک است.
  5. هود سقفی :  این مدل هود به طور موازات بالای  اجاق گاز نصب می شود.
  6. هود دیواری :  هود دیواری بر روی دیوار و بین کابینت ها نصب می شود که در سالهای اخیر بسیار مورد استفاده برای آشپزخانه های کوچک بوده است.
  7. هود زیرکابینتی : یکی از قدیمی ترین نوع هود زیر کابینتی است که در زیر کابینت و بالای گاز نصب می‌شود و دارای فیلتر شیشه‌ای است.

شما می توانید متناسب با میزان بودجه خود هود مختلف با سلیقه و یا فضای ممکن برای خود خریداری کنیم.

ثبت ديدگاه

73 − 69 =